Adres: Sklep Gniezno, ul. Zbigniewa Herberta 9

|

tel: 603 967 413

|

e-mail: kolarz@car-bike.pl

|

Godz. otwarcia: poniedziałek: 10:00-14:00 | wtorek-piątek: 10:00-17:00 | sobota: 9:00-14:00

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

  1. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego w Car-Bike towaru w ciągu 14 dni od dnia zakupu, bez podania przyczyny. Zwracany towar klient odsyła na własny koszt na adres Car-Bike. Towar zwracany w takim trybie musi być odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu i nie może nosić śladów użytkowania. W przypadku niespełnienia tych kryteriów towar nie zostanie przyjęty. Do zwracanego towaru musi być dołączony oryginalny paragon fiskalny lub faktura zakupu. Pieniądze zostaną zwrócone na konto klienta w ciągu 5 dni roboczych po zwrocie towaru.
  2. Klient ma prawo do wymiany towaru na inny w ciągu 14 dni od dnia zakupu, oczywiście po uregulowaniu różnicy w cenie wymienianych towarów. Zwracany towar należy odesłać do nas na swój koszt.
  3. Możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyn oraz dochodzenie roszczeń gwarancyjnych są niemożliwe, gdy produkt jest uszkodzony w sposób mechaniczny przez czynniki zewnętrzne. Ważne jest aby klient podczas odbierania paczki zwrócił szczególną uwagę na jej stan. Jeżeli paczka jest uszkodzona a oryginalne taśmy są zerwane, zalecamy sporządzić protokół w obecności kuriera. W takim wypadku prosimy o kontakt z nami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl