KTM jest marką, która znana jest nie tylko z rowerów, ponieważ wśród produkowanych przez tą firmę pojazdów są także motocykle, a także samochody sportowe. Tak bardzo rozwinięta oferta nie wpływa jednak na jakość produktów z żadnej z tych gałęzi - jest wprost przeciwnie, gdyż każdy z rowerów (szosowych i mtb) KTM jest po prostu dobry - nie tylko spełnia w całości swoje zadanie, ale też pozwala na wyciśnięcie ze swoich mięśni 100% mocy.

KTM - rowery z Austrii

Historia firmy KTM nie jest zbyt długa, gdyż została uformowana w 1992 - był to rok, w którym uformowane zostały spółki, z których najbardziej interesuje nas KTM Fahrrad GmbH, czyli część firmy, która zajmuje się tylko i wyłącznie produkcją rowerów. I to jakich rowerów! KTM jest szczególnie dobre, jeżeli chodzi o rowery górskie, czyli MTB. Te rowery wyposażone są w bardzo sztywną ramę zrobioną z carbonu, która jednocześnie bardzo dobrze redukuje wstrząsy - jest to bardzo ważne w przypadku rowerów MTB.

Rower KTM - zabawa gwarantowana.

KTM produkuje przede wszystkim rowery MTB, czyli przeznaczone do poruszania się w terenie. Z tego powodu możemy zagwarantować, że każda przejażdżka będzie obfitowała w emocje i zabawę. Nie ważne, jaki model roweru wybierzesz, wystarczy, że pojedziesz nim w odpowiednie miejsce. Zacznij swoją przygodę już teraz i wybierz rower KTM dla siebie.

W naszej ofercie mamy dużą ilość rowerów KTM, które są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Jeżeli jesteś z okolic Gniezna to bardzo dobrze - wystarczy, że pojawisz się w naszym sklepie i zapytasz o tą markę - wspólnie wybierzemy idealny rower dla Ciebie - nie tylko pod względem terenu, w jakim jeździsz ale również rozmiaru. W naszym sklepie oferujemy podstawowy bikefitting, który pozwoli Ci zdecydować, jaki rower będzie dla Ciebie najlepszy.

KTM Aera Comp KTM Aera Comp
Producent: KTM
Cena: 5 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
KTM Aera Pro LTD Carbon 29-er Rozmiar M KTM Aera Pro LTD Carbon 29-er Rozmiar M
Producent: KTM
Cena: 6 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
KTM MYROON Comp 11 2018 KTM MYROON Comp 11 2018
Producent: KTM
Cena: 6 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
KTM Ultra Sport 2017 KTM Ultra Sport 2017
Producent: KTM
Cena: 3 550,00 zł
szt.
zobacz więcej
KTM Ultra Sport 29-er Rozmiar M KTM Ultra Sport 29-er Rozmiar M
Producent: KTM
Cena: 3 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
KTM Ultra Sport 29-er Rozmiar XL KTM Ultra Sport 29-er Rozmiar XL
Producent: KTM
Cena: 3 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl