Adres: Sklep Gniezno, ul. Zbigniewa Herberta 9

|

tel: 603 967 413

|

e-mail: kolarz@car-bike.pl

|

Godz. otwarcia: poniedziałek: 10:00-14:00 | wtorek-piątek: 10:00-17:00 | sobota: 9:00-14:00

Wilier jest firmą, która powstała we Włoszech w 1906, dlatego można powiedzieć, że firma ma długą tradycję i duże doświadczenie. Zdecydowanie to doświadczenie pomogło w budowaniu jednych z najlepszych rowerów na świecie. Już w 1948 marka odniosła swój pierwszy sukces, ponieważ Fiorenzo Magni wygrał Giro d'Italia korzystając z sprzętu marki Wilier. Rower ten był przystosowany do osiągania jak najwyższych prędkości przy zachowaniu jak najniższej masy i jak najlepszej aerodynamiki. Dzięki temu możliwe było osiągnięcie tak dobrych wyników.

Rowery Wilier - jak wyglądają teraz?

Przez wiele lat firma rozwijała się nie tylko pod względem materiałów używanych do produkcji ram rowerowych, ale także technologii, jakie były upychane do rowerów. Dzisiaj Wilier jako marka odnosi światowe sukcesy - przede wszystkim dzięki nowym modelom rowerów, takich jak GTR Team, które cechują się świetną geometrią, która nie tylko zapewnia dobre wyważenie i równowagę, ale również niesamowicie atrakcyjny wygląd. Są to po prostu rowery dla osób, które oprócz szybkiej jazdy lubią także dobrze prezentować się na swoim rowerze.

Wilier - rowery tylko i wyłącznie dla profesjonalistów?

Mimo, że rowery Wilier są używane przez profesjonalistów, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić taki rower jako pasjonat, czy totalny amator. Warto jest skorzystać z jakości, jaką oferuje ta marka, aby już od samego początku przygody z dwoma kołami mieć pewność, że wykorzystujemy 100% swoich możliwości. Zdecydowanie polecamy dla każdego miłośnika kolarstwa.

Rower Wilier - najlepsza szosówka?

Ze zdaniem, które jest zawarte w nagłówku trudno się nie zgodzić, jednak preferencje co do rowerów to każdego indywidualna sprawa. Z tego powodu warto jest spróbować każdego modelu na własnej skórze - szczególnie, jeżeli mieszkasz w okolicach Gniezna - tam jest nasza siedziba, w której można wypróbować wszystkie rowery dostępne w naszej ofercie.

Obecnie ten model jest niedostępny w sklepie internetowym. Zadzwoń i zapytaj o dostępność: 603 967 413

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl