Jesteśmy sklepem rowerowym z dużym asortymentem, dlatego nie ma możliwości, aby zabrakło u nas tak popularnej marki jak Bianchi, czyli włoskiego producenta rowerów z tradycją sięgającą ponad 130 lat. Ciekawostką jest, że jest to najstarsza marka rowerowa na świecie, która jeszcze istnieje. Co to oznacza? To proste! Firma z tak dużym doświadczeniem i latami pracy włożonej w ulepszanie swoich produktów jest na pewno godna zaufania i sprawdzona.

Rowery Bianchi - najlepsze na szosę?

Prawdę mówiąc, sami jesteśmy ogromnymi fanami produktów tej marki, a szczególnie modelu Oltre, który jest po prostu topowym modelem, który wykorzystywany jest często podczas wyścigów kolarskich. Wiemy już, że rowery Bianchi są bardzo dobre, ale czy najlepsze? Na to pytanie nie da się jednogłośnie odpowiedzieć, gdyż każda marka ma swoje wady i zalety. W tym przypadku jednak zalet jest więcej niż wad, dlatego według nas są to najlepsze rowery szosowe. Co jeszcze charakteryzuje rowery tej marki?

  • Ultralekka konstrukcja z włókna węglowego.
  • Aerodynamiczna budowa.
  • Sztywna rama - cała energia wygenerowana przez zawodnika jest przekazywana w napęd.

Rower Bianchi - również dla amatorów?

Bianchi nie jest firmą, która oferuje tylko i wyłącznie rowery dla profesjonalistów - można w jej ofercie znaleźć tańsze rowery dla amatorów i pasjonatów. Mamy je również w naszym sklepie - często są to rowery nowe. Mimo tego, że istnieją takie modele, nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić rower profesjonalny, nawet gdy nie jesteś profesjonalnym zawodnikiem, a dopiero zaczynasz swoją przygodę z dwoma kołami. Co prawda, jest to większy wydatek, jednak już po jednej trasie na takim rowerze dostrzeżesz, że nie potrzebujesz i nie chcesz niczego innego niż Bianchi. Rowery innych marek w takim przypadku będą wydawać Ci się gorsze - to po części prawda, jednak w naszym sklepie znaleźć można marki rowerowe o lepszych osiągach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl