Pinarello jest firmą, która znana jest nie tylko wśród osób interesujących się kolarstwem - jest tak dzięki marketingowi, do którego firma przykłada bardzo dużą wagę. Szczególnie przyłożyła się do tego kampania promująca elektryczne rowery, która niestety nie została odebrana najlepiej. Na szczęście rowerów nie ocenia się po wpadkach, jakie zdarzają się firmom je produkującym, a po jakości materiałów i wykonania. W przypadku tej marki ocena według tych kryteriów jest bardzo wysoka.

Rowery Pinarello - dla kogo?

Nasz sklep ma w swojej ofercie bardzo dużą ilość rowerów Pinarello. Są wśród nich rowery przeznaczone dla amatorów i mniej wymagających pasjonatów, takie jak np. Pinarello Galileo - jest to rower, który charakteryzuje się aluminiową ramą. Oczywiście w naszej ofercie znajdą się także rowery szosowe Pinarello przeznaczone stricte dla profesjonalistów. Te modele są jednymi z najlepszych na rynku nie tylko ze względu na ogólną jakość wykonania, ale takie szczegóły jak np. technologia Monocoque, która zapewnia sztywność i jednocześnie tłumienie drgań.

Pinarello - rowery z najlepszą szatą graficzną.

Wszystkie zalety rowerów Pinarello odchodzą w cień, gdy przytoczymy tutaj kolorystykę i ogólny wygląd rowerów Pinarello. Zazwyczaj stosowane są kolory takie jak biały, czarny i czerwony i jest to doskonałe połączenie, które z pewnością wpada w oko. Takie modele jak Dogma, czy Gan S w typowej kolorystyce stosowanej przez Pinarello robią naprawdę duże wrażenie. Jest tak nie tylko w naszym przypadku, gdyż takie zdanie mają wszyscy - rowery Pinarello są powszechnie uznawane za jedne z najładniejszych.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem rowera o doskonałych osiągach powinieneś wybrać Pinarello. Sklep Carbike ma w swojej ofercie bardzo dużą ilość produktów tej marki.

     Pinarello F10 DISK Top Model Pinarello F10 DISK Top Model
Producent: Pinarello
Cena: 18 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pinarello  Dogma F8 TOP MODEL Rozmiar XL Pinarello Dogma F8 TOP MODEL Rozmiar XL
Producent: Pinarello
Cena: 13 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pinarello Dogma 2  60.1 Pinarello Dogma 2 60.1
Producent: Pinarello
Cena: 7 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pinarello F10 DISK Pinarello F10 DISK
Producent: Pinarello
Cena: 22 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pinarello F8 Rozmiar S Pinarello F8 Rozmiar S
Producent: Pinarello
Cena: 12 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pinarello Gan ''S'' Ultegra Rozmiar L Pinarello Gan ''S'' Ultegra Rozmiar L
Producent: Pinarello
Cena: 9 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pinarello Prince Rozmiar L Pinarello Prince Rozmiar L
Producent: Pinarello
Cena: 5 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl