Części rowerowe

Części rowerowe

Orerujemy części rowerowe znanych wiodących marek. Największą grupą oferowanych części rowerowych są koła rowerowe nowe oraz używane. Sprzedajemy szosowe grupy rowerowe, oraz poszczególne elementy ich wyposażenia - Capagnolo oraz Shimano.

Koła rowerowe uważa się za jeden z najważniejszych elementów wyposażenia oraz jeden w pierwszych elementów do zbicia wagi roweru. Poza właściwościami takimi jak aerodynamika czy sztywność koła rowerowe niezaprzeczalnie dodają wiele punktów do wyglądu roweru i często świadczą o jego rozpoznawalności. W kwestii doboru odpowiednich kół oferujemy swoje porady, które nie ograniczają się tylko do doboru odpowienich kół do wagi, ale również do stylu jazdy oraz środowiska. Oferujemy koła dla kolarzy szosowych oraz koła dla triathlonistów, którzy na słowo "aero" reagują bardzo żywiołowo :)

Kategoria części rowerowe obejmuje też wcześniej wspomniane grupy rowerowe. W naszym mniemaniu jest to drugi element, który nie tylko pozwala zbić wagę całości ale też poprawia płynność oraz wrażenia z jazdy. Grupa rowerowa określa w pewien sposób "wersję" wyposażenia roweru oraz podobnie jak koła dodaje kilka punktów do wyglądu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl